User Image

Sümeyye Nur Alnıaçık

Diyetisyen

(2)
  • Online Seans Ücreti : ₺49
  • Seans Süresi : 20 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
24 May
Salı
25 May
Çarşamba
26 May
Perşembe
27 May
Cuma

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben diyetisyen Sümeyye Nur Alnıaçık. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur derecesi ile mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca birçok seminere katıldım. Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi ve OMÜ Tıp Fakültesinde stajlar ile birlikte eğitimimi tamamladım. Şu anda online beslenme eğitimi ve danışmanlığı vermekteyim. Siz de benimle sağlıklı beslenmeyi öğrenmek, hastalıklarınızın tedavisini beslenme ile desteklemek isterseniz ben buradayım :) Sağlıklı günler dilerim. :)

20-11-2021
Kilo alamıyorum

Merhaba ben 19 yaşındayım.42 kiloyum boyum 1.50 42 kilodan başka kilo alamıyorum.Kilomda boyunda kaç seneden değişiklik yok.Bazı zamanlar iştahım açık oluyor her şeyi yiyebiliyorum.Bazı zamanlarda iştahım olmuyor.Ne yapmam gerekli?

20-11-2021

Merhaba, öncelikle kilo almanıza engel herhangi bir sağlık sorununuz olup olmadığını öğrenmeniz için bir uzmana görünüp tetkiklerinizi yapmanızı öneririm. Kilo almanıza engel bir sorun olmadığında ise beslenme uzmanından destek almalısınız. :)


Loading...
  • 17-03-2021

    Sümeyye hanım çok güler yüzlü bütün sorularımı sabırlı ve net bir şekilde cevapladı. Teşekkür ederim


  • 06-03-2021

    Açık ve sade bir anlatımla tüm süreci anlaşılır bir şekilde anlattı, en yakın zamanda diyet için istenen testi yaptırıp diyet programına başlamayı planlıyorum


Loading...
jetklinik whatsapp