User Image

Dyt. Yağmur Özer

Beslenme Ve Diyetetik

(1)
  • Seans Ücreti : ₺50
  • Seans Süresi : 20 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme
3 Ara
Cuma
4 Ara
Cumartesi
5 Ara
Pazar
6 Ara
Pazartesi

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba, ben Diyetisyen Yağmur Özer.

Lisans eğitimimi 2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünde Yüksek Onur Öğrencisi olarak tamamladım. 2015 yılında yüksek genel not ortalamam sayesinde Beslenme ve Diyetetik bölümünde çift anadal programına kabul edildim ve 2020 yılında mezun oldum. 

Ekim 2020 tarihinde, Yağmur Özer Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi'ni kurdum. Halen Beylikdüzü'nde bulunan merkezimde danışan görmeye devam etmekteyim. Aynı zamanda online platformlar üzerinden Online Beslenme Danışmanlığı hizmeti vermekteyim. 

Beslenme ve diyet danışmanlığı sürecimi, kısıtlamalarla dolu diyet listeleri yerine sürdürülebilir bir hayata dönüştürmeyi sağlayacak şekilde planlamaktayım. Danışanlarımla sürekli iletişim halinde olduğum bu süreçte, hem sağlıklı beslenerek zayıflamayı hem de var olan hastalıklarında iyileşme sağlamayı hedeflemekteyiz. Siz de benimle birlikte bu sürece başlamak ve danışanım olmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. 

Sağlıklı beslenerek hayatına en büyük iyiliği yapmak isteyen herkesle yolumuzun karşılaşmasını heyecanla bekliyorum.

Yeni bir hayata başlamak sizin elinizde... Sağlıkla kalın..

 

 

Uzman/Hekim'e henüz soru sorulmamış. İlk soru soran siz olmak ister misiniz?

Loading...
  • 03-07-2021

    Görüşmemiz gayet olumlu geçti. Yağmur hanım çok sıcak ve samimiydi. Görüşme boyunca beni o kadar güzel dinledi ve anladı ki onunla güzel bir diyet süreci geçireceğimize inanıyorum. İlk defa diyet sürecine istekli ve mutlu giriyorum. :)


Loading...