User Image

Psk. Zekiye Güç

Psikoloji

(68)
 • Online Seans Ücreti : ₺150
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
17 Oca
Pazartesi
18 Oca
Salı
19 Oca
Çarşamba
20 Oca
Perşembe
10:00 12:00 13:00 11:00
11:00 15:00 17:00 12:00
12:00 18:00 18:00 14:00
13:00 19:00 19:00 15:00
14:00 20:00 20:00 18:00
15:00 21:00 21:00 19:00
16:00 22:00 22:00 20:00
17:00 21:00
18:00 22:00
19:00
20:00
21:00
22:00
  veya  

Özgeçmiş

Ben Psikolog Zekiye Güç. Psikoloji lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon Eğitimi, Yıldız Teknik Üniversitesinde Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) uygulayıcısıyım. 

Çocuk / Genç / Yetişkin danışan görmekteyim.

 

EĞİTİMLER

•İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Lisans Eğitimi

•İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Lisans Eğitimi

•Yıldız Teknik Üniversitesi  Aile Danışmanlığı Eğitimi

•Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon Eğitimi 

•Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eğitimi

• MMPI Minnesota Çok Yönlü Kişilik Testi-

•Oyun Terapisi Eğitimi 

•Moxo Dikkat Testi

•Objektif / Projektif Çocuk Testleri Eğitimi-  (Benton Görsel Bellek Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Gesell Gelişim Testi, Okht, AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, D2 Dikkat Testi , Catell 2-A Zeka Testi,  Frostig Görsel Algılama Testi, CAT, Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, Sınav Kaygısı Ölçeği )

16-01-2022
Kaygı

Kandan korkuyorum iğne yaptıramıyorum hastaneye giremiyorum kendimi kontrol edemiyorum başım dönüyo bayılıyorum bayılmaktan korkuyorum

16-01-2022

Merhaba bu korkunuza neden olacak bir olay, kaza anı, kayıp yaşadığınızı hatırlıyor musunuz? Ya da siz küçükken aileniz yapmanızı istemedikleri davranışlarınız için “bak bu teyzenin iğnesi var, …….. yaparsan hasta olursun sana iğne yaparlar” gibi söylemlerde bulunuyor muydu? Bahsettiğiniz duruma hemofobi de deniyor ve terapide kan fobisinin ortaya çıkmasına sebep olan durumları belirledikten sonra bu sebepler üzerinde çalışarak bu fobiyi yenmek amaçlanıyor. Bu durumu tek başınıza aşmakta zorluk yaşıyorsanız profesyonel bir destek alabilirsiniz. Sevgiler.


14-01-2022
Korku

Merhaba hocam 5 yaşında oğlum var herşeydeb korkuyo herkesden çekiniyo kendi yemeğini yemiyo benimle yatıyo sürekli benimle olmak isityo bazen çok zorlanıyorum ne yapmalıyım

15-01-2022

Merhaba çocuklarda korkunun bir çok nedeni olabiliyor ancak söyleminiz, çocuğunuzun bağlanma stiliyle alakalı bir zorluk yaşadığını düşündürdü. Bu konu için hem sizinle hem de çocuğunuzla ilgili detaylı bir anamnez alınmalı ve davranışsal bir yol haritası çizilmeli. Çocuğunuzun oyun terapisi alması faydalı olabilir ama öncelikle sizin bazı tavır ve tutumlarınız gözden geçirilerek yeniden düzenlenmesi gerekebilir. Bu yazdıklarınız birbiriyle komplike şekilde ilerleyen süreçler, güzel bir yol haritası çizmek için randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler.


08-01-2022
kaygı

merhaba hocam sizinle kısa görüşmemiz olmuştu bir kaç ay önce size problemlerimi anlatmıştım kaygı sorunlarım var ve son zamanlarda daha çok arttı ayda bir kontrolüm var 2 aydır kontrole gidiyorum antidepresan hapı yazdı ama beni daha kötü yapıyor bazenleri çok enerji veriyor ama sanki herkes beni bırakacak ve sanki arkamdan iş çeviriyorlar gibi hissediyorum kalabalık ortamda kalbim çok hızlı çarpıyor başım son zamanlar çok dönüyor ve beynimin içinde çok fazla kendi kendime kurduğum negatif düşünceler var herşey daha kötüyoe gidecek gibi hissediyorum ne yapmalıyım

08-01-2022

Merhaba bazı durumlar medikal tedavi başlatıyor olsa da bu eksik kalabilmektedir. İlaç tedavisine ek terapi alıyor olmanız süreci sizin için kolaylaştıracaktır. Sevgiler.


07-01-2022
Annem ve babam

İyi günler hocam annem ve babamın ölümünü size daha öncede yazmıştım.Sizinle görüşmede yaptık hocam o görüşme bana cok iyi gelmişti.Fakat kendimi yine İyi hissetmiyorum. Sorumluluklarımı yerine getirirken cok zorlanıyorum bir cok seyi erteliyorum.Geçmişi düşünüp üzülüyorum.Aile olarak çok birbirimize rahat olamadıgimizi kardeş ilişkilerimizin de suni olduğunu hissediyorum.Bu ve buna benzer şeyler kafamda sürekli beni rahatsız ediyor.Bana lütfen yardımcı olur musunuz?Ne yapmalıyım?

07-01-2022

Merhaba kısa öngörüşmemizin size iyi gelmiş olmasına sevindim ancak bu iyilik halinin uzun soluklu olabilmesi için terapi sürecini başlatmış olmak gerekiyor. Yaşananlar nasıl ki bir günün olayı değilse bir anda etkilerinin azalmasını beklemek de kendinize yapmış olduğunuz bir haksızlık olur. Tek başınıza zorlandığınızı düşünüyorsanız, müsait olduğunuz bir zaman için randevu alabilirseniz sürecinize eşlik etmeyi isterim. Sevgiler.


04-01-2022
Evliligim

Zekiye hanim merhabalar. Sorunum esasinda büyük. Buraya yazilacak kadar kısa degil malesef. Eşim beni aldatti. Aşırı derecede yalan soyluyor. Hırslari bitmiyor. 1 ay önce bu durumu farkettm. Yakaladim sonrasin. Baska arkadasi icin konustugunu vs soyledi. Yurt disina cikmisti eşim 3 ayligina o kadar ilgilenmeme ragmen boyle bi durum yaşadim. Daha sonra bu kadin esimi bu kadin baskalarina soruyor ve esim hat alip bu kadinla gorusmeye devam ediyor. Ben gorusmeleri yakalayacinda bir hayal kirikligi yasadim anlatamam. İki tane evladim var Hic bir sekilde guvenmiyorum. Cunku dogruyu soylemesi icin elimden geleni yaptgm halde yalan soylemeye devam etti. Ailelerimz bir araya geldi. Kendisi beni sevdigini bir hata yaptigini soyluyor fakat benim.inancim yok. Ne yapmaliyim. Nasil bir yol izlemeyelim. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

04-01-2022

Merhaba sorunuzun hemen ardından öngörüşme alarak süreci daha net aktarmanız benim için de daha iyi oldu. Görüşmemiz esnasında konuştuğumuz için buraya yeniden detaylıca yazmıyorum. Çift olarak gelebileceğiz gibi eşiniz/ siz bireysel olarak da gelebilirsiniz. Sormak istedikleriniz olursa yeniden iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.


03-01-2022
Sürekli aynı şeyi tekrarlama

Merhabalar . Erkek arkadaşım 33 yaşında. Konuşurken aynı şeyleri tekrarlama durumu var. Örneğin bugün başım agriyodu ilaç içtim diyo .. geçmiş olsun diyorum ve yine işte bugün başım çok ağırdı bende ilaç içtim diye tekrarlıyor.Surekli bu tür konuşmalar geçiyo insanlarla diyaloglarında . Bu psikolojik bir problem mıdır ? Tedavi edilebilir bir durum mudur

03-01-2022

Merhaba erkek arkadaşınızın psikolojik bir problemi olup olmadığını bilmek ancak psikolojik bir değerlendirme sonrası tespit edilebilecek bir durum. Bu tekrarlı konuşmalar sizden istediği ilgiyi alamamasıyla ilgili olabilir, o paylaştığı konu onun için önemli olabilir yahutta konuşacak bir şey bulamıyor olabilir. Kendisi bu cümleleri tekrar ederek ifade ettiğini farketmiyor da olabilir. Erkek arkadaşınızla bu durumu onu kırıp kızdırmadan paylaşarak onda farkındalık oluşturabilirsiniz. Neden olabileceğini konuşabilirsiniz. Farkındalık oluştuktan sonra azaltabilir. Sevgiler


02-01-2022
Çözümsüz

Merhabalar 1 yıllık ilişkim var sevgilim aslen farklı şehirde yaşıyor ciddi düşünüyor bn ama kararsızım şehirden dolayı bı karar vermek zorundayım ama veremiyorum ya evet demem lazım ya hayır tek takılı kaldığım şehir ne yapmam lazım kafayı bozdum iyice psikolojim bozuldu

02-01-2022

Merhaba bulunduğunuz şehirden farklı bir şehirde olmak sizin için ne ifade ediyor? Zor olan yanları neler? Sevgilinizin bulunduğu şehir sizin olduğunuz yere ne kadar uzaklıkta? Belirli periyotlarda yaşadığınız şehre gidip gelme imkanınız olacak mı? Bunları detaylıca düşünerek bir karar verebilirsiniz. Sevgiler.


31-12-2021
Subyan okulu

Kizim 3.5 yasinda kendi isteyerek subyan okuluna yazdirdim. İlk hafta sorun olmadi ama ikinci hafta aglama krizleri ck artti bn icim acisada hocasi alisacak deyip hickiriklarla aglarken sakinlestrmeye clisiyordu. Fakat kizim anne bn skliyorum derslerde dedi hakli olarak oyun cocugu dedim aktivite yap sadce ama bni cok ozledigini dile getirip huy dgstrdi. Ck agresif bir cocuga donustu. Okuldan aldim cok mutlu oldu fakat eskiden onu babasina birakip pazara giderdim smdi namaz kilarken bile lutfen yanimdan gitme diyor. Hocan bn ne yapacgmi blmiyorum surekli cocugumla boy hizasina gelerek knusurum herseyi duygularini cok eahat ifade edebiliyor ama evde psikolojimi bozdu cani cok sikiliyor babasi gece calisiyo evde hep ikimiziz okula ihtiyaci var ama krese verecek param yok. Subyan okuluna zorlamalimiyim

31-12-2021

Merhaba duygularını çok güzel ifade edebildiğini aktarmışsınız. Çocuğunuzla bu süreçte okula gittiğinde neler olduğunu, neler hissettiğini konuşabilirsiniz. Bunun bir ayrılık olmadığını, onu bırakıp bir yere gitmediğinizi sadece daha keyifli zaman geçirmesini istediğinizi onun anlayacağı bir şekilde anlatabilirsiniz. Benzer bir deneyiminiz varsa onu da çocuğunuzla paylaşabilirsiniz. Eğer konuştuklarınızdan sonra o da rahatlamış ve yeniden denemek istiyor olursa götürebilirsiniz. Ancak o kaygılı, endişeli ve isteksizken daha önce ağladığı için ara verilmesi sağlanan bir yere döndüğünde bu kez daha fazla tepkiler verebilir. Ek olarak söyleyeyim, fazla korumacı ve müdahaleci bir tutumunuz varsa bunu objektif bir şekilde gözlemleyerek düzeltmeye çalışın. Sevgiler.


29-12-2021
beynimi ic sesimi susturamiyorum

anksiyete bozukluğum var uzmanla tedavi olmuştum baya sorunlarımi atlattim fakat beynimi iç sesimi susturamiyorum sürekli 2 saniye içinde şu işi bitirmezsen annen ölsün şöyle şöyle olsun kötü şeyler fısıldıyor erkek arkadaşım 5 dakika yazmayınca seni aldatıyor seni sevmiyor işte gibi düşünceler sokmaya çalışıyor aklıma sürekli beynimle düşman diyalogları gibi konuşma yapıyorum hayır neden öyle olsun değil gibi

29-12-2021

Merhaba tedavi sürecinizin üstünden ne kadar bir zaman geçti? Tedavide odaklandığınız noktalar arasında bu düşünceler de yer alıyor muydu? Bu düşüncelerin gelme sıklığı nedir? Sıklıkla gelmesi ve sizi zorluyor olması yeni bir tedavi süreci planlamanızı gerektirebilir. Sevgiler.


27-12-2021
Psikolojik

Nerde bi yanlızlık varsa gidip orayı istiyorum artık öfkemi salak ağzımı kontrol edemedim iki yıllık ilişkim vardı defalarca kavga edip ayrıldık küfürler ettim değersiz hissettirdim kırdım üzdüm çok pişmanım yirmi gündür konuşmuyoruz bu kez bitti eskisi gibi olmayacak diyor ama ben toparlayamam bu süreci atlatamıyorum yalancı çobana döndüm şuan değiştim diyorum inanmıyor artık kendime saygım bile kalmadı şuan ölüp gitsem bile umrumda olmayacak haldeyim bi sürü travma yaşadım arkadaşlarımın ölümüne şahit oldum babam ben altı yaşındayken elektrik çarptı dizlerimde öldü bu kadar üzüntüyü kederi artık bedenim kaldırmıyor

27-12-2021

Merhaba sevgiliniz sizi seviyor ve birlikte olmak istiyorsa değiştiğinizi düşündüğünde yeniden şans verecektir. Bir terapi almaya başlamanız, bunu kendisine de söylemeniz değişmek için çabaladığınızı ifade edebilir. Onun için değilse bile kendiniz için profesyonel bir destek almalısınız. Arkadaşlarınızın ve babanızın mekanları cennet olsun. Sevgiler.


23-12-2021
Kendimden korkuyomm

İstediğim hayattan kastım ben orda yaşamak istemiyorum orda korkularım daha çok oluyo beynim duracakmis gibi oluyo ben eşime dedimki aileme yakın oturmak istiyorum çünkü kendimi azda olsa iyi hisediyom korkulrim aşiri olmuyo hayatı algilamama yardımcı oluyo istemediğim bı yerde yaşamak daha çok urkutuyo beni o yüzden kendimden korkmam da gecmiyo eğer istemediğim bı yerde yasayacaksam tedavininde boş olacağını düşünüyorum iki korkuyu yenmem gerek eğer istemediğim bı yerde yaşamaya devam edersem.daha kotu olurum biliyorum tedavi de fayda sağlamaz

24-12-2021

Ailenize yakın olmak istemenizin nedenleri nedir? Başlangıçta eşiniz bu isteğinizi nasıl karşıladı? Siz belli bir olgunluğa erişmiş bir insan olarak ailenizin yanında bulduğunuz güveni, kendi ortamınızda sağlayamama nedenleriniz nedir? Anladığım kadarıyla sorulması ve konuşulması gereken noktalar var. Bir öngörüşme randevusu alırsanız daha sağlıklı bir iletişim süreci gerçekleşecektir. Sevgiler.


23-12-2021
Kendimden korkuyomm

Ordan uzaklastim babamlara geldim o korkuyu yaşadığım için uzun süredir üç dört aydır öyleyim eskiden kendi varligim korkutmuyodu beni kacmiyodum kimse inanmadığı için erken teşhis konulmadigi için nereye gidersem gidiyim kendi varligimdan korkmam gecmiyo hep iç sesimle konusuyom kimseyle konusamiyom hep başıma yanlizliktan geldi bunlar yanliz kaldığım için hep kendimi sorguladim ben niye benim ben kimim kendimi tanimiyom artık hiç kendimle ilgilenmiyom korkuyom aynaya bile bakmıyom hep istemsiz huzursuzluk var hep haykırmak istiyorum eşim in inanmasını istiyorum ama o beni istemediğim bı hayata zorluyo benimle mücadele etmiyo beni hiç dinlemiyo bı haftaya doğum yapacam o çocuğa nasıl bakacam bu şekilde kendimden kaçarak korkarak hocam eğer istediğim hayatı yasarsam ve tedavi olursam gececekmi herşey kendimi seçebilecek miyim eskisi gibi

23-12-2021

Hamilelik sürecinde hormonların da etkisiyle daha dalgalı bir ruh halinizin olması normal. İstediğim hayat derken kastettiğiniz şeyin ne olduğunu bilmediğim için onu yorumlayacağım ama aynı ve değişmesi mümkün olmayan bir hayat ise tercihinize göre hayatınıza farklı bir bakış açısı da sunabiliriz. Buna seans sürecinizde uzmanınızla birlikte planlıyor olmanız daha uygun olacaktır. Düzenli bir tedavi tabiki faydalı olacaktır. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum. Sevgiler.


23-12-2021
Kendimden korkuyomm

Peki hocam bu durum istemediğim bı hayatı ya istemediğim bı yerde yaşamakla alakası varmı çünkü kendimi ait hissetmedigim bı yerde yasadigimda korkularım daha çok cogaliyo bunu eşime söylüyorum inanmiyo bu şekilde kendimden korkmam kendimi yok etmeye çalışıyorum sürekli hayattan hiç bişey anlamıyorum bu durumda olduğum için bı saat önce yada dün öbür gün ne yaptığımı bile hatirlamiyom herkese saçma geliyo plan yaptığımı yalan soyledigimi dunuyolar hergun iyi olacam diyorum korkularım birakmiyo beni dişlerimi sıka sıka dişlerim e ağrı atiyo beynim agriyo bütün duygularımı kaybetmişim mutluluk üzüntü şaşkınlık yani normal bı insanin yaşadığı hiç bı duygu yok korkudan başka

23-12-2021

Sırf bu sebeple olmuştur demek doğru olmaz ancak insanın mutlu olmadığı, kendini iyi hissetmediği bir yerde uzun süre kalması, istemediği işlerle meşgul olması psikolojisini etkileyebilir.


23-12-2021
Kendimden korkuyorum

Hocam ben kendimden çok korkuyorum kendi varligimdan benligimden kendimi istemiyorum sürekli kendimden kaçmaya çalışıyorum ama kendimi gene kendimle götürüyorum kendimi yok etmeye çalışıyorum sürekli kendi varligimi taşımak bana işkence gibi geliyo beynim duruyo huzursuz oluyorum bu şekilde hiç bişey yapmak istemiyorum çünkü yapınca kendim ortaya cikiyo bundan çok rahatsız oluyorum bu şekilde yaşayarak kafayı yedim etrafımdaki herkes çok saçma yalan söylüyorsun diyolar

23-12-2021

Merhaba bahsettiğiniz durum etrafınızdaki insanlara tuhaf geldiği için yanlış bir tepki vermiş olmalılar. Ancak sizin için bahsettiğiniz durum oldukça zorlayıcı olmalı. Bir psikiyatrist ile görüşüp uygun görmesi durumunda ilaç tedavisine başlayabilirsiniz. İlaç tedavisine ek olarak terapi almanız süreci hafifletecektir. Sevgiler.


23-12-2021
görüşme hakkında

görüşmemizi bugün akşam saatine almamız mümkünmü birde sizinle nasıl görüşme sağlayacağım

23-12-2021

Akşam 21:00-22:00 arası olabilir. Görüşme saati geldiğinde ben görüşmeyi başlatıyorum ve size bir mesaj geliyor. Siz de site üzerinden giriş yapıyorsunuz. Sorun yaşıyor olursanız whatsappdestek hattına yazabilirsiniz


21-12-2021
öfke sorunum

merhaba öncelikle 18 yaşındayım. Son bir kaç aydır sinirimi kontrol edemiyorum en ufacık şeyden sinirleniyorum ve karşımda ki insanları kırıyorum onları üzmek istiyorum çoğu zaman sinirliyken yaptığım veya söylediğim şeyleri sinirim geçtikten sonra hatırlamıyorum. Sinirlendiğim de öfkelendiğim de ya ağlıyorum ya da ne varsa kırıp döküyorum ve çoğu zaman da kendime zarar verme isteğim oluyor. Bu nasıl geçicek bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

22-12-2021

Merhaba son bir kaç ayda hayatınızda değişen durumlar oldu mu? Yahutta zorlandığınızı düşündüğünüz bir deneyim yaşadınız mı? Sinirlendiğiniz anlarda kendinizi dikkatle inceleyin. Vücudunuzdaki, duygularınızdaki değişimleri gözlemleyerek bir farkındalık oluşturmaya çalışmak; yeniden öfkelenmeye başladığınızda bunu daha erken farkedip önüne geçmeniz konusunda yardımcı olabilir. Öfke anınızda verdiğiniz tepkilerin yıkıcı sonuçları oluştuğunu ve üzüldüğünüzü aktarmışsınız. Bu üzüntünüzü sinirlenmeye başladığınız ilk an aklınıza getirmek ve nefes egzersizi yapmak öfke şiddetinizi azaltmakta faydalı olabilir. Bunlar sadece genel söyleyenebilecek önerilerden bir kaçı ancak öfkenizin temelini oluşturan unsurları keşfedip, öfke kontrolünü sağlayabilmek için seans almanız daha çözüm odaklı bir yaklaşım olacaktır. Sevgiler.


20-12-2021
iyi gelirmi acaba

kıskançlıkla alakalı yardımınız dokunabilirmi ilk defa böyle bişi yapıcam yararlı bulurmuyum şüphem var

20-12-2021

Merhaba kıskançlık ile ilgili seans süreci deneyimleyen danışanlarımız var. Kıskanma davranışınızdan rahatsızlık duyuyorsanız, bunu değiştirme isteğiniz ve çabanız olacaksa seanslardan fayda görebilirsiniz. Sevgiler.


17-12-2021
Aldatılmak

Nolur yardım edin aldatıldım mesajlar yakaladım Uygunsuz mesajlar okudum keske gormeseydım ama gordum dunyam basıma yıkıldı sordum onlar oylesıne egkence ben senı evlatlarımı sevıyorum dedı napmalıyım

18-12-2021

Merhaba eşinize bu şekilde bir eğlence anlayışının olmasından rahatsız olduğunuzu dile getirip bu durumla ilgili kırgınlıklarınızı net bir şekilde aktarabilirsiniz. Burada bir karar sunmam gibi bir durum söz konusu olmamakla birlikte kendinize ve ne yapmak istediğinize odaklanın. Bu yaşanan durum güveninizi ne oranda sarstı? Bu sarsılan güven yeniden onarılabilir mi? En önemlisi siz onarılsın istiyor musunuz? Evlilik birliğinizi devam ettirmek yönünde bir karar alır ancak bazı konuları tek başınıza aşmakta zorlandığınızı düşünürseniz çift terapisi alabilirsiniz. Sevgiler.


17-12-2021
M

Mehaba 18 yasindayim kendimi nasil ifade etmeliyim bilmiyorum cocukluktan beri stres ve siddet gosteren biriydim suan az da olsa ofkem dindi ama aklim da ki sinirli beni susturamiyorum artik etrafimdakilere olmasa da kendime dusuncelerim olarak zarar veriyorum birseyler yaparken cok iyi yaptigim bir seyi bile yapamicak hale geldim titremeye basliyorum ellerim tuttmuyor agresif sinirli oluyorum her seye yuzumu bile gozlerimi tamamen kapali yikiyamiyorum yanim da her zaman birinin oldugunu dusunuyorum aklimda ki sinirli beni susturamiyorum aile ici sorunlari genel hayatim da ki sorunlarla basa cikamiyorum kardesim etkilenmesin diye icime attigim icin hic bir sey yapamiyorum randevu almaktan da korkuyorum caresiz bir sekil de kaldim ben

18-12-2021

Merhaba kendinizi, yaşadıklarınızı net ve anlaşılır bir şekilde ifade etmişsiniz. Bu küçüklükten beri var olduğunu söylediğiniz stres ve öfke haline neden olan şeyler nelerdir? Bir çocuk olarak böyle öfke duyabilmek için sizin de yaşamış olduğunuz bazı zorluklar olmuş olmalı. İçinde bulunduğunuz durumun sorumluluğunu tek başınıza yüklenmemelisiniz. Randevu almaktan yana korkularınız olduğunu aktarmışsınız ancak ilk müsaitliğinizde; kendinizi rahat açabileceğinizi düşündüğünüz bir psikologdan randevu almanız size iyi gelecektir. Belki de korkularınızın yersiz olduğunu göreceğiniz bir süreç deneyimleyeceksiniz çünkü bizler size iyi gelebilmek için buradayız, süreci daha da zorlaştırmak için değil. :) Sevgiler


17-12-2021
Özgüven

Merhaba beden diliyle özgüveninin bağlantısını okumuştum bir iletişim esnasında güçlü olabilmek özgüven belirtisi mi ve bir iletişim esnasında karşı tarafın da sevdiği konulardan bahsetmek ve bir iletişim esnasında karşı tarafa başka sorular sorarak hem duygusal hem havadan sudan yani kısacası konuşma esnasında suskunluk olduğunda karşı tarafa bizi hoşsohbet sorular sormak özgüven belirtisi değil mi bazilari bunlara rol diyor ama bunlar zamanla yerleşiyor hal ve hareketleri mize ilk başta rol bile olsa

18-12-2021

Merhaba özgüven bireyin kendisine yönelik iyi ve olumlu duygular geliştirmesi sonucu kendini iyi hissetmesi olarak tanımlanabilir. Dolayısıyla iletişimde güçlü olmak size iyi hissettiriyorsa bunun sizin için bir özgüven kaynağı olduğunu söyleyebiliriz. İletişimi sürdürmek adına yaptığınız bu konu açma, sorular sorma şeklindeki davranışları bir rol yapmak olarak tanımlamamakla birlikte hoş bir çaba olarak değerlendiriyorum. Sevgiler.


Loading...
 • 16-01-2022

  Güler yüzlü hocam beni anladığını düşünüyorum teşekkür ederim


 • 09-01-2022


 • 09-01-2022


 • 05-01-2022


 • 31-12-2021

  Kesinlikle harika birisi kesin cözüm üretiyor herkeze tavsiye edicem cok ama cok tesekkür ederim


 • 29-12-2021

  Çok teşekkür ederim ilginiz için


 • 27-12-2021

  Çok çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim Zekiye Hanım


 • 26-12-2021


 • 23-12-2021


 • 23-12-2021


 • 21-12-2021

  Çok iyiydi memnun oldum bu görüşmeden


 • 17-12-2021


 • 15-12-2021

  Memnuniyetimi dile getirmek icin sözlerim yetersiz kalir


 • 15-12-2021


 • 14-12-2021


 • 14-12-2021

  Hocamızla yapmış olduğum kısa süreli bir görüşme öylesine güzeldi ki. İnsanı psikolojik olarak öylesine rahatlattı ki. Kesinlikle uzun vadede destek almayı düşünen kişiler için kesinlikle tavsiye ederim.


 • 05-12-2021


 • 02-12-2021

  Ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim


 • 30-11-2021


 • 26-11-2021


Loading...
jetklinik whatsapp