User Image

İpek Merve Dögel

Psikolog

(3)
  • Online Seans Ücreti : ₺299
  • Seans Süresi : 50 Dk
  • Ücretsiz Ön Görüşme Yap

Müsait : Tam seans veya ön görüşme yapılabilir.

Ön Görüşme : Sadece ön görüşme yapılabilir.

30 May
Salı
31 May
Çarşamba
1 Haz
Perşembe

Bu tarihler arası için uzmanınız takvim oluşturmamış!

  veya  

Özgeçmiş

Merhaba;
Ben İpek Merve Döğel, 2019 yılında Girne Amerikan Üniversitesi %100 İngilizce psikoloji bölümünü bitirdim. Lisans eğitimim bittikten sonra Wiesbadener Academia für Psychotherapie (WAAP) onaylı Pozitif Psikoterapi Eğitimi , Pozitif Bilimler Akademisi Uygulayıcı Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi , Psikomood onaylı Çocuk Ergen Psikoterapisi (BDT) - Çocuk Resimleri Analizi , Çocuk Değerlendirme Testleri eğitimleri aldım, bunun yanında Çocuk-Ergenler için Oyun terapisi, Masal terapisi ve Montessori Eğitmen Eğitimi gibi bir çok eğitim aldım.

Üniversite eğitimim boyunca gönüllü olarak birçok ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde yer aldım. 


Staj sonrasında Ukrayna Kiev’de özel bir klinikte gönüllü olarak staj yaptım. Kiev’de stajımı tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndüm ve kendimi geliştirmek adına Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü,  NAADAC (Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığı Danışmanlık Eğitimi)  ve EMDR terapi eğitimi üzerine çeşitli seminerler aldım. Daha sonrasında 2021 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji master programına kabul gördüm. 


Şuan aktif olarak ulusal ve uluslarası danışan almaktayım.  

    • Merhaba Sevgili Danışan Öncelikle dışarıdan gelen eleştirilere çok fazla kulak asmamız gerektiğini hatırlatmak isterim. Sosyal fobi ile ilgili tanımlanan bir fobiniz varsa tekrar birlikte gözden geçirip bu konuda değerlendirmeyi birlikte yapabiliriz.Fakat sorunuza net bir cevap verememekteyiz.Dilerseniz seans alıp bu konuyu birlikte detaylı bir şekilde konuşabilir,baş etme mekanızmalarınızı geliştirebiliriz. Sağlıklı günler

Loading...
  • 20-03-2023

    Teşekkür ederim ipek hanım çom nazik ve çok incesiniz yakında görüşmek üzere


  • 16-03-2023


  • 25-12-2022


Loading...
jetklinik whatsapp