User Image

Duygu Ay Taş

Uzman Psikolog

(4)
 • Online Seans Ücreti : ₺299
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme

Müsait : Tam seans veya ön görüşme yapılabilir.

Ön Görüşme : Sadece ön görüşme yapılabilir.

9 Ara
Cuma
10 Ara
Cumartesi
11 Ara
Pazar

12:00
Dolu
12:00
Dolu

14:00
Müsait
14:00
Dolu

17:00
Dolu
20:00
Müsait

20:00
Dolu

  veya  

Özgeçmiş

*Psikolog Ayşe Duygu Ay Taş, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. 

*2021 yılında Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bilim Dalında tezli yüksek lisansını tamamlayarak uzman olmaya hak kazanmıştır.

*Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi , Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Çağlayan Adliyesi stajlarını tamamladıktan sonra mesleki çalışmalarına ergen,yetişkin ve aile danışmanlığı ile başlamıştır.

*Samsun'da çeşitli kurumlarda psikolog olarak görev almıştır. Mesleki çalışmalarına Gaziantep'te devam etmektedir.

* Adalet Bakanlığı bünyesinde yetişkin eğitimlerinde eğiticilik yapmıştır. Sigara, Alkol , Madde Bağımlılığı, Öfke kontrolü, Ruhsal Sorunlara Bireysel Müdahale, Değerler Eğitimi alanlarında eğitim vermiştir. 

*Dezavantajlı grupların sosyal hayata uyumu konusunda AB Projelerinde psikolog olarak danışmanlık yapmıştır. İngiltere'de mesleki çalışmalara katılmıştır.

 

  • Merhabalar. Ön görüşme randevusu aldığınızı görüyorum. Ön görüşmede konuyla ilgili görüşeceğiz. Ancak kısaca açıklamak gerekirse ölümü çocuk İçin somutlaştırmak çocuğa veda etme fırsatı sunar. Çocuğunuzun gelişim evresini göz önünde bulundurarak ölüm hakkında bilgilendirmek süreci anlamlandırmasına yardımcı olmanız konusunda fayda sağlayabilir.

  • Merhabalar. İlişkilerde kullanılan iletişim dili oldukça önemlidir. Kullanılan dil yapıcı olmadığında ilişkiler yıpranabilir. Bugün burada ailenizin söylemlerinin size hissettirdiklerinden bahsederken nelerden rahatsız olduğunuzu anlamlı bir şekilde paylaştığınızı görüyorum. Hissettiklerinize yönelik bir farkındalığınız söz konusu bu oldukça faydalı bir durum. Bugün burada anlattığınız gibi hissettiklerinizi, motivasyonunuzu düşüren durumları ve yaşananların üzerinizdeki etkisini ailenizle paylaşmanız fayda sağlayabilir. İlişki ve iletişim kurmaya ilişkin danışmanlık almak isterseniz ailenizle bu durumu paylaşıp randevu oluşturabilirsiniz.

  • Merhabalar. Kimi zaman duygu iniş çıkışları normaldir. Ancak bu iniş çıkışlar daha önce deneyimlemediğiniz uçlarda gerçekleşiyor ve hayatınızın farklı alanlarına tesir editör ise psikolojik destek almanızı öneririm.

Loading...
 • 24-11-2022

  Terapi, benim için bilinmez karanlık bir yoldu. Bir de başka uzman ile başladığım bu yolculukta endişem ve "değişmeyecek birşeyler" sanırım derken tanıştım kendisiyle ✨ güven vermesi dışında, işine hakimiyeti ve saygısı ekran karşısından bile yansıyor. Hayatının bir sarmal içerisinde olduğunu düşünenler ve nasıl çıkacağını bilemeyenler, kesinlik Duygu hanımla çalışmalısın.


 • 25-10-2022

  Psikolog Duygu hanım ile yaptığımız görüşme benim için hayatımda yeni bir sayfa açmama vesile oldu. Kimseye anlatamadığım sorunlarım vardı. Beni ilgiyle dinledi anladı. EMDR yöntemini kullanıyor. Bu sayede eskiden beni çok üzen olayların artık artık üzmeyeceğini öğrendim. Her şey için teşekkür ederim .


 • 04-10-2022


 • 08-08-2022

  Online olarak ilk defa seans aldım açıkçası bu kadar etkili olacağını hayal bile edemezdim şok içindeyim hala gözyaşlarımı tutamıyorum çocuk gibi ağladım.Şuan 3 yıldır hiç hissetmediğim kadar iyi hissediyorum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim psikolog hanım sonraki görüşmemizi sabırsızlıkla bekliyorum.


Loading...
jetklinik whatsapp