Sorunuz geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde en uygun uzmana aktarılacaktır. Sorunuz en uygun uzman ile eşleştikten sonra en fazla 12 saat içerisinde yanıtlanacaktır.
 • düşünce bozukluğum, kaygılarım var delirirmiyim diye düşünüyorum ailemi tanıyamıyorum bazen takıntılıyım ben var mıyım diye düşünüyorum normalde mutlu bir insandım bi anda oldu bunun icin ne yapmam gerekiyor

  • Merhaba. Yaşadığınız durum psikiyatrik bir destek almanız gerektiğini düşündürdü bana. İlaç desteğinin yanında terapi de almak isterseniz seansa beklerim.

 • İyi günler çok korkuyorum öncelikle aklımı yitirme korkusu var annem rahatsızlandı içine kapandı ama şuan biraz iyi bende sonradan o düşünceler ortaya çıktı sebebi nedir bilmiyorum keşke yüz yüze online görüşme şansımız olsa

  • Merhabalar, Evet bazı semptomlar aklını yitiriyormuş sanki kontrolü kaybediyormuş gibi bir his oluşturabiliyor. Dilerseniz bunları değerlendirmek ve süreç hakkında konuşmak için ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz. Bunun için jet klinik ile iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

 • Merhaba ben 21 yaşında tarih 2.sınıf öğrencisiyim. Ailemden birinin geçmişte yaşadığı acıları, çileleri benim öğrenmem onu daha iyi anlamamı sağlıyor ve onun acılarını düşününce hep ağlıyorum ve bazen arada geçmişi konuşup geçmişte ne duygular neler çektiğini öğrenip konuşma ihtiyacı duyuyorum. Neden böyle bir ihtiyaç neden birilerinin geçmişte yaşaduğı kötü olaylara ben yaşamışım gibi ağlıyorum belki bu soruların cevaplarını bulunca bu durumdan kurtulabilirsiniz.

  • Merhaba empati duygusunun yoğun bir şekilde yaşanması durumuna sempati adını veriyoruz. Yoğun bir şekilde kendinizi o kişilerin yerine koyuyorsunuz ancak şu bir gerçek ki bazen olaylar yaşandığı sırada kişi durumlarla baş etme becerisi geliştirebiliyor ve olaylar adım adım yaşanıyor. Onların süreç içerisinde yaşadığı şeyleri siz bir anda ve yoğun bir şiddette yaşıyorsunuz. Onları anladığınızı ve acılarını paylaştığınızı düşünmek sizi onlarla yakınlaştırırken kendinizi de daha belki içten içe daha iyi biri gibi hissediyor olabilirsiniz. Belki tarih bölümünü seçmeniz de yine benzer bir bilme, öğrenme ihtiyacından geliyor olabilir. Bunların hepsi yazdığınız bu kısa soruya yönelik varsayımlar. Daha net ve doğru bir çıkarımda bulunabilmek için bu konuyu detaylarıyla birlikte seans ortamında değerlendirmek çok daha sağlıklı olacaktır. Sizin için uygun olan bir gün ve saat için randevu oluşturabilirseniz sürecinize eşlik etmek isterim. Sevgiler :)

 • Hocam ben eşimle iletişim kuramiyorum beni dinlemiyo ilk zamanki gibi değil sorun yaşıyoruz konuşmaya çalışıyorum susturuyo bende evlilik böyle yürümez diyorum kiziyo öyle hocam bunaliyom kendine bak diyo ilgi sevmiyom diyo bende istiyorum ne yaomaliyim

  • Merhaba “kaç yaşlarındasınız, ne kadar süredir evlisiniz, eşinizle nasıl tanışarak evliliğe karar verdiniz” gibi bunlara benzer sormam gereken bir çok soru var. Bunun için interaktif bir görüşme sağlamamız çok daha sağlıklı olacaktır. Sizin için uygun olan bir gün ve saat için ücretsiz öngörüşme randevusu oluşturabilirseniz birlikte bir yol haritası çizebiliriz. Sevgiler :)

 • merhabalar iliskimde sürekli tartışma yaşıyorum güven problemlerim var ve sürekli ondan şüphe ediyorum trip attığımı onu sürekli darlayıp sıktığımı söylüyor. Kendisi çok bağırıp çağırıp hakaretler ediyor onu sürekli uyarıyorum ara sırada olsa yapmaya devam ediyor katlanılmaz hal alıyor. Bitirmeyi denedim olmuyor sonrasında uzulcegim aklıma geliyor yapamıyorum ve yan yana geldiğimiz de aramız gayet iyi cinsel anlamda da anlaşıyor ve yakınız sadece yan yana ve cinsel anlamda uyuşuyoruz ne yapmalıyım?

  • Merhabalar, Bu noktada sağlıklı bir şey söyleyebilmem için öncelikle sizi tanımam sonrasında ilişkilerinizi incelemem gerekmekte. Fakat görüyorum ki bu durum da sizi rahatsız ediyor ve ne yapacağınız ile ilgili karışık düşüncelere sahip olmanıza neden oluyor. Dilerseniz ücretsiz ön görüşme randevusu alarak sizi ve ilişkilerinizi tanımak, konunun detaylarını öğrenmemi sağlayarak adım atabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

 • Benim 2 haftadir görüştügüm birisi var onun maddi durumu bizimkine göre gayet iyi durumda ve kendimi bu konuda yetersiz hissediyorum yol yakınken ilişkiyi bitirmeli miyim?

  • Merhaba. Bu konuda size ne yapmanız gerektiğini söyleyemem ama neden böyle düşündüğünüzü anlayabilmek adına terapiye başlamak isterseniz birlikte düşünebiliriz bu konu üzerine.

 • teşekkür ederim. Sizinle görüşmek adına akşam üzeri paket alacağım. Görüşmek üzere kolay gelsin

 • bir problemim var mı yok mu bilmiyorum sadece su an ihtiyaç duyuyorum. Stresli bir birey olduğumu düşünüyorum beni biraz bilgilendirebilir misiniz?

  • Bazen sadece yargılanmadan dinlenmek, kimseye anlatamadıklarınızı sesli bir şekilde dile getirebilmek için bile terapi alınabilir. Psikolojik destek almak için mutlaka bir patoloji olmak zorunda değil. Stresli bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda çalışabiliriz ????????

 • merhaba sultan ben 25 yaşındayım. paket almak istiyorum onlıne olarak görüşme adına başlangıç için 8 seans sizce yeterli mi? Daha önce hiç gitmedim ama ihtiyaç duyuyor gibi hissediyorum. Bilgilendiriseniz sevinirim.

  • Merhabalar. Başlangıç için 8 seans yeterli. Duruma ve gelişmelere bağlı olarak bu süreyi uzatmamız gerekip gerekmediğine birlikte karar verebiliriz :)

 • merhabalar iliskimde sürekli tartışma yaşıyorum güven problemlerim var ve sürekli ondan şüphe ediyorum trip attığımı onu sürekli darlayıp sıktığımı söylüyor. Kendisi çok bağırıp çağırıp hakaretler ediyor onu sürekli uyarıyorum ara sırada olsa yapmaya devam ediyor katlanılmaz hal alıyor. Bitirmeyi denedim olmuyor sonrasında uzulcegim aklıma geliyor yapamıyorum ve yan yana geldiğimiz de aramız gayet iyi cinsel anlamda da anlaşıyor ve yakınız sadece yan yana ve cinsel anlamda uyuşuyoruz ne yapmalıyım?

  • merhaba,öncelikle sizi daha detaylı tanımak isterim yaşadığınınız yaşam olayları tetikleyici faktörleri veya bir kaybınızın olup olmadığını sormak isterim , terapi seansında bu ilişikide kalma amacımızı ve bittiği zaman öngörüde bulunduğumuz karamsar taraflarımız üzerine konuşabiliriz .

jetklinik whatsapp