Askıda Terapi

Askıda terapi, ihtiyacı olan insanlara ücretsiz terapi seansları sağlamak amacıyla geliştirilen bir yardım projesidir. Bu proje kapsamında insanlar, terapi masraflarını karşılayamayan kişiler için terapi seansı satın alabilirler. Bu satın alınan terapi seansları, ihtiyaç sahibi kişilere ücretsiz olarak verilir.
Askıda terapi, daha çok psikolojik destek ihtiyacı olan kişilerin faydalanabileceği bir yardım projesidir. Projenin amacı, terapiye erişim konusunda maddi sıkıntı yaşayan insanların da terapi alabilmesini sağlamaktır.

Depremden etkilenen vatandaşlarımıza askıda terapi ile detsek olabilirsin.

Jetklinik.com askıda terapi uygulamasıyla hiçbir gelir elde etmemektedir.

ASKIYA TERAPİ BIRAK

Canlı Destek

Canlı destek bir terapi alanı değildir. Sitemizin işleyişi ve teknik destek alabilmeniz için size hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Jetklinik.com bir dijital hastanedir. Danışan ile uzmanı/hekimi randevu sistemiyle dijital ortamda görüntülü olarak buluşturan bir platformdur.
Hayır. Üye olmak için herhangi ücret ödemezsiniz.
Online görüşmeler jetklinik.com platformu üzerinden gerçekleşmektedir. Harici bir uygulamaya ihtiyacınız bulunmamaktadır.
Randevu saatiniz geldiğinde üye panelinize girerek, görüşmeye katıl butonuna tıklamanız yeterlidir. Online görüşmeye katılırken ses ve görüntü izinlerinizi vermeniz gerekmektedir.
Hayır. Yapılan görüşmeler danışan ile uzman arasında şifreli olarak sağlanır ve üçüncü şahıslar tarafından kesinlikle görüntülenmez. Danışanın mahremiyeti jetklinik.com tarafından korunmaktadır.
Evet randevunuzu oluşturduktan sonra randevunuz uzmanınız tarafından onaylanmadıysa direkt olarak iptal edebilirsiniz. Randevunuz uzmanınız tarafından onaylanmışsa bunun için de iptal talebinde bulunabilirsiniz.
Randevu aldığınız uzmanınız sizinle görüşme yapmazsa 0850 308 22 60 nolu çağrı merkezimi arayarak veya iletisim@jetklinik.com adresine mail atarak ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.