User Image

Klnk. Psk. Seyitcan Aksoy

Psikoloji

(35)
 • Seans Ücreti : ₺150
 • Seans Süresi : 50 Dk
 • Ücretsiz Ön Görüşme
6 Ağu
Cuma
7 Ağu
Cumartesi
8 Ağu
Pazar
9 Ağu
Pazartesi
11:50 13:00 15:20 11:50
13:00 14:10 16:30 13:00
14:10 15:20 14:10
15:20 16:30 15:20
16:30 16:30
17:40 17:40
18:50 18:50
23:30 23:30
  veya  

Deneyimler

Özgeçmiş

Uzman Klinik Psikolog Seyitcan Aksoy.

2018 yılında Beykent Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mezun oldum.

2020 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) yüksek lisans bölümünden mezun oldum.

''Üniversite öğrencilerinde Sosyal Medya Bağımlılığının, Sosyal Kaygı ve Kişisel İyi Oluş ile arasındaki ilişkisinin incelenmesi'' adlı eser yüksek lisans tezimdir.

Lisans Dönemim süresince Samsun Adalet Sarayında psikolog olarak stajyerlik yaptım.

Yüksek Lisans dönemimde ise NP İstanbul Beyin Hastanesinde Klinik Psikolog olarak stajyerlik yapmış bulunmaktayım.

Bilişsel Davranışcı Terapi, Kişilerarası İlişkiler Terapisi, Bireysel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Grup Terapisi gibi terapi yöntemlerinin eğitimini almış bulunmaktayım.

Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimi almış bulunmaktayım bu sayede psikolojik danışman ve rehberlik alanında da yetkim bulunmaktadır.

Üsküdar Üniversitesi onaylı Oyun Terapisi eğitimim bulunmaktadır.

Çocuk-Ergen-Yetişkin danışanlara uygulanan çoğu psikolojik testlerin eğitimini almış bulunmaktayım

Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)

Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (WİSC-R)

Beck Depresyon Envanteri (BDE) 

Rotter Cümle Tamamlama Testi

Hacettepe Kişilik Envanteri (HKE)

Maudsley Obsesif Kompulsif Ölçeği

Luisa Düss Psikanalitik Öykü Testi

Harris Bir İnsan Çiz Testi

Beck Umutsuzluk ölçeği

Yetişkinler için dehb

Scl 90

Beck anksiyete ölçeği

Otizm Spektrum Anketi

AGTE

Yale-Brown Obsesif Kompülsif Ölçeği

Çocukluk çağı travma ölçeği

06-08-2021
Uyku sorunu

Bipolar bozukluğu olduğuma dair teşhis konuldu zor günler geçirdim tedavi gördüm ama hap kullanmak istemiyorum bağımlı olmak istemedim ve bayadir hap kullanmiyorum kendi isteğimle bıraktım ama şimdi uyuyamıyorum uykuya dalamiyorum belli bır saatte uyuyabiliyorum kendimi bir seylerle oyaliyorum yoksa beynimdeki düşünceleri durduramiyorum

06-08-2021

Merhabalar, bipolar bozuklukta ilaç tedavisi çok önemlidir ve devam etmeniz gerekmektedir. Öncelikle ilaçları kendi isteğinizle bıraktığınız için yan etkileri olmuş olabilir. Psikiyatristinize yeniden gidip onun kontrolü eşliğinde bırakmanız daha sağlıklı olacaktır. Düşüncelerinizle ilgili de ancak terapilerde çalışarak size yardımcı olabilirim. Terapi almak isterseniz profilimden randevu alabilirsiniz. Sorunuz için teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim :)


05-08-2021
Psikiyatri ilaç

Merhaba 6 senedir psikiyatri hapı velorin 45 mg kullanıyorum bırakalı 1 ay oldu fakat yan etkisi olarak Kas eklem agrısı halsizlik iç sıkıntısı huzursuzluk yaptı nasıl geçer bu

05-08-2021

Merhabalar, ilacı bıraktığınızda kesilme sendromu yaşatabilir yan etkiler gözlemlenebilir bu çok normal, psikiyatrist kontrolünde bırakmadıysanız doktorunuza yeniden gidip bu durumu söylemeniz gerekmektedir. Sorun ilaç nedenli değilse de psikolojik temelli ise de psikoterapi yardımı almanızı tavsiye ederim. Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim :)


05-08-2021
Çok acı çekiyorum kendime gelemiyorum ne yapmalıyım?

Seyitcan Bey merhaba, ben yağmur. 20 yaşındayım. 1 senelik ilişkimden 18 gün önce çıktım. Canım çok yanıyor sürekli kafamda intihar düşünceleri oluşuyor. Yardım eder misiniz gerçekten kendimi çok kötü hissediyorum. Arkadaşım yok çevrem yok annem ile babam boşanma aşamasında yapayalnız kaldım. Berbat haldeyim. Canım çok yanıyor sanki kalbimi biri avucunun içine almışta sıktıkça sıkıyor. Nefes alamıyorum çok berbat haldeyim. Yalvarırım bana yardımcı olun. Babamdan görmediğim sevgiyi gördüm ben onda. Hep yanımda oldu ama sinir hastası olduğum için hep kötü davrandım. Antidepresan kullanmaya başladım. Ayakta duracak halim yok ne yapmam gerekiyor. Nasıl unutacağım?

05-08-2021

Merhabalar Yağmur Hanım, öncelikle intihar düşünceleri sürekli oluşuyorsa bu olaylara rasyonel bakamadığınızı ve ciddi bir sorun olabileceğini gösterir. Yaşadığınız ilişki ve aile ilişkileriniz sonucunda geleceğe dair umutsuz düşünceleriniz oluşmuş olabilir bunları detaylıca konuşmamız gerekmektedir. Değersizim, sevilmiyorum inançları düşüncelerinizin kaynağı olabilir bu yüzden kendinizi çok kötü hissediyor olabilirsiniz. Bu yüzden düşüncelerinizle çalışmalıyız. Bunun için bir terapi sürecine başlamalıyız. Yaşadığınız bu süreçte size yardımcı olmayı çok isterim. Size yardımcı olmam için profilimden randevu alabilirsiniz. Sorunuz için teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim :)


03-08-2021
Sulinex xr 37.5

Merhaba Seyitcan bey bir hafta önce uzman doktor ile görüştüm. Karışık anksiyete bozukluğu tanısı kondu. Tedavi için sulinex xr 37.5 mg ilacını 15 gün kullan dedi. Daha sonra duruma göre dozunu artıracağım dedi. Bu ilaçla ilgili aklıma takılan sorular var. İlki bu ilacı bırakma sürecinde ne gibi sıkıntılar yaşarım? Diğer kullanıcılar bırakmada zorlandıklarını söylediler ya da yan etkilerinin biraz fazla olduğunu söylediler. İkincisi ilacı kullanınca dış çevreye karşı duyarsız hale getirir mi ? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

03-08-2021

Merhabalar, ilacı kullanmaya başlayıp bir anda bırakırsanız kesilme sendromu yaşayabilirsiniz. Kesilme sendromunda da yan etkiler yaşarsınız mide bulantısı, baş dönmesi vb. Yan etkileri kişiden kişiye değişkenlikte gösterir. İlaç kullanımında dış çevreye karşı duyarsız hale gelmezsiniz. Teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim :)


31-07-2021
uyku problemi

Merhaba Seyitcan bey son zamanlarda uykum çok kötü. Tam uykuya dalacakken bir irkilme geliyor midemde anlık bir sancı hissediyorum. Zorla uykuya dalıyordum 3,4 gündür fakat dünden beri hiç uyuyamadım. Kız arkadaşlımla ayrıldık yakın zamanda onu fazla mı kafama takıyorum acaba uykumu bu kadar etkilemesi normal mi bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

31-07-2021

Merhabalar, öncelikle bir sağlık kuruluşuna gidip fizyolojik bir sorununuz var mı bu durumu oluşturacak onu kontrol ettirmenizi öneririm. Eğer sorun fizyolojik değilse psikolojik olarak düşüncelerinizden dolayı oluyor olabilir. Fizyolojik bir sorun yoksa profilimden randevu alıp durumun psikolojik boyutunu değerlendirebiliriz. Sağlıklı günler dilerim :)


28-07-2021
Babam icin

Hocam kolay gelsin babam hic iyi degil evden ckartamioruz korkuorm dio aglio beni öldürün dio ev aldı evi istemio evde duramiorm dio napmamz lazm.durumu cok ciddi emekli kendisi

28-07-2021

Merhabalar, babanızın nelerden korkularının altında yatan düşünceleri bilmeden yorum yapamam şuan. Ancak babanız ile konuşarak bu durumu anlayabilirim. Babanızın bu durumu anlamak için bir uzmandan yardım alması gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim :)


26-07-2021
Oğlum'un otizmli oldugu konusunda endişelerim var

Oğlum ismini söyleyince bakmıyor, dikkat eksikligi var ve sevindigi zaman heyecanlandiginda kanat corpar gibi kollarini çırpıyor.

26-07-2021

Merhabalar, otizm tanısı konulmak için çocuğunuzda bazı belirtiler olması ve test yapılması gerekmektedir. Bu yüzden bu kısa bilgilerle bir sonuç veremem ancak görüşmemiz gerekmektedir. Sağlıklı günler dilerim :)


25-07-2021
Takıntı

Geçmişten kalan sevgi eksikliği, boşluğu, aşırı takıntıyı çözme gibi bir şey var mı ? Özgüven düşüklüğünü, kendine saygısı ve sevgisi olmayan birini düzeltme gibi bir şansınız var mı

25-07-2021

Merhabalar, özgüven eksikliğinin temel sebebi altta yatan temel inançlarımızdır. Bu temel inançlarımızda geçmiş yaşantılarımız nedeniyle oluşur. Bu temel inançların yarattığı düşünceler ile çalışmamız gerekmektedir en başta. Siz istedikçe her sorunun bir çözümü vardır. Eğer isterseniz yaşadığınız bu sorunları elbette ki çözebiliriz ancak bu bir süreç zamanla ve seanslara katılımınız ile tedavi edilebilir. Randevu almayı düşünürseniz profilime girip takvimden size uygun saate randevu alabilirsiniz. Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim :)


16-07-2021
Nasıl davranılmalı

6 aylıkken terkedilen bir erkek çocuğu üstelik kaç defa babası tarafından eşyaları bile çalındı babasını tanıyor ama hiç bir zaman görüşmedi yüzünü tek gördü şu anda 8 yaşında bir çok şeyin farkında 2.sınıfa gidiyor yani böyle bir çocuğun psikolojisi nasıl olur acaba biz nasıl davranmalıyız ona karşı mesela bir psikiyatriste gorunmeye ihtiyaci var mı bilgilendirirseniz sevinirim

16-07-2021

Merhabalar, çocuklar her zaman anne ve babayı rol model alır, onlara güvenir onların güvencesiyle, değer göstermesiyle iyi bir çocukluk geçirebilir. Bir sorunu olduğunu düşünüyorsanız uzmana götürebilirsiniz. Ancak sizin ilgili, ona değer verdiğinizi gösteren, çocuğun size gerçekten güvenebileceği şekilde davranmanız gerekiyor. Terkeden ailesi yüzünden insanlara bakış açısı, güveni kırılmış olabilir. Bu yüzden siz çocuğa değerli olduğunu hissettirmelisiniz. Teşekkür ederim soru sorduğunuz için. Sağlıklı günler dilerim :)


14-07-2021
İletişim bozukluluğu

Merhaba eşim ile ilgili iletişim bozukluluğumuz var ve eşim her olayda konuda günlük olanlarda sürekli benim sorun yaptığımı ve benim sıkıntılı olduğumu sorunlu olduğumu söylüyor sizce hep bir taraf mı sorunlu olur

14-07-2021

Merhabalar, tabi ki ilişkinizin yapısını bilmeden yorum yapmam doğru olmaz. Ancak ilişkiler de yaşanan sorunların temelinde sağlıksız iletişim yatıyor. Her çıkan sorun da tek bir taraf sorunlu olur diye bir olgu yoktur. İki tarafın sağlıksız iletişiminden kaynaklanan sorunlar olabilir. Daha detaylı konuşmak için ilişkinizde yaşadığınız sorunları randevu alabilirsiniz. Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim :)


13-07-2021
Yolculuk Fobisi

Merhabalar Hocam. Ben 22 yaşında bir genç kızım. İki sene önce sürekli okuduğum okul nedeniyle şehir dışına gidip gelme durumlarım oldu. 10 saatlik bir yol mesafesi var. O zamanlar mı başladı bu bilmiyorum çünkü öncesinde hiç uzun yolculuklara çıkmamıştım. Ama nereden baksan o zamandan beri bende bir yol korkusu oluştu. Ailemle tatile bile gitmek istemiyorum korkudan. Sanki yolculuğa çıkarsam ölecek mişim gibi hissediyorum. Erkek arkadaşım ankaraya gidip geliyor işi nedeniyle normalde aracıyla gidip gelir ( varana kadar kalbim yerinden çıkacak gibi otururum) bu kez uçakla gidecek bu seferde internetten uçak kaza oranlarını araştırırken buldum kendimi… ben adanada yaşıyorum. Bu bayramda ailemle antalyaya yolculuk yapacağız aracımızla. Ben inanılmaz tedirginim. Birde aksi gibi bu tedirginliğimi ailemle paylaşınca kötüyü olumsuzluğu düşünerek üstüne çekme diyorlar onlar böyle diyince ben daha çok kötü oluyorum şimdi kötüyü düşündüm ya gerçek olursa? Korkusu sarıyor içimi… kısacası yolculuklar beni mahvediyor. Bu korkumu hafifletmek için ne yapabilirim? Çok kötü durumdayım elim kalbimde adeta tedirginlikten

13-07-2021

Merhabalar, bu yolculuk fobiniz ya kendi yaşadığınız bir yolculuk sırasında yaşadığınız yoğun duygular nedeniyle ya da izlediğiniz bir video veya film nedeniyle olmuş olabilir. Bu korkunuzu hafifletmek ve sorunu çözmek için öncelikle düşüncelerinizle çalışmamız gerekir. O an aklınıza gelen düşünceler ile çalışmamız gerekir. Çünkü yaşadığınız korkunun temelinde düşünceleriniz yatıyor, düşünceleriniz sonucunda korku duygusunu hissediyorsunuz. Terapi için randevu almanızı öneriyorum ilk öncelikle profilimden uygun gün ve saate bir ücretsiz bir öngörüşme alabilirsiniz. Size nefes egzersizleri de yollayabilirim terapi sürecinde kaygınızı ve korkularını hafifletecektir. Vakit ayırıp soru sorduğunuz için teşekkür ediyorum. Sağlıklı günler dilerim :)


08-07-2021
Psikolojik Nefes Darlığı

Seyitcan bey merhaba, bende çok rahatsız edici bir şekilde nefes darlığı var. Dönem dönem nefes darlığı yaşadığımdan dolayı bunu engellemeye çalıştım ve çeşitli tiklerim oluştu. Mesela bir dönem öksürerek nefes almayı denedim ve alışkanlık haline geldi, bazı dönemlerde vücudumdan değişik bir titreme ve ses çıkmaya başladı ve şimdi hali hazırda da nefes almak için kendimi kasıp esniyorum bu da alışkanlık haline geldi. Belki fiziksel bir problem ama ben psikolojik olduğunu düşünüyorum. Sanki yarım nefes alıyor gibiyim tamamen ciğerlerim havayla dolmuyor. Çok kötü hissediyorum malesef cevap verirseniz çok sevinirim.

09-07-2021

Merhabalar öncelikle, nefes darlığı problemi yaşadığınızı düşünüyorsanız öncelikle fiziksel olarak nefes almanızda bir sorun var mı onu kontrol ettirmenizi öneririm. Bir doktora gidip akciğerlerinize, solunum borunuza baktırmalısınız. Eğer doktorlar bu durumun fiziksel olmadığını psikolojik bir sorun olduğunu tespit ederlerse ben size bu noktada yardımcı olabilirim tabi ki. Nefes darlığı yaşadığınız dönemlerde işlevsiz düşüncelerinizden dolayı kendinizi kötü hissediyor da olabilirsiniz, psikolojik açıdan bu noktada çalışmamız gerekir. Ancak dediğim gibi ilk önce fiziksel olarak kontrol olmanız gerekmektedir. Fiziksel açıdan bir problem yok ise eğer profilimden randevu alabilirsiniz ve bu nefes darlığınızın psikolojik sebeplerini, altında yatan düşüncelerinizi konuşmamız gerekir. Vakit ayırıp soru sorduğunuz için çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim :)


08-07-2021
Takintilarim var

Bundan bir sene önce bir olay yaşadım unutamiyorum kaybetme korkularim var esimle anlaşamıyorum iki yabancı gibiyiz

08-07-2021

Merhabalar, yaşadığınız olayın sizin üzerinizde travmatik etkisi olmuş olabilir, bu olayı konuşmamız gerekir ve bu olay hakkındaki düşüncelerinizle çalışmamız gerekir. Düşüncelerinizle çalıştıkça olaya rasyonel bakabileceksiniz. Eşinizle olan durumunuzu da detaylı bir şekilde konuşmamız gerekir size yardımcı olabilmem sizin. Profilime girip randevu oluşturabilirsiniz. Vakit ayırıp soru sorduğunuz için teşekkür ederim, sağlıklı günler dilerim :)


14-06-2021
Odaklanamiyorum

Yks sınavına gireceğim, 2. kez hazırlanıyorum. Elimden geldiği kadar çalıştım. Sınava çok az bir zaman kaldı ama benim odaklanmada sorunlarım olmaya başladı. Bir paragraf okurken aklıma baska bir şey geliyor ve paragrafı 3-4 kez okumak zorunda kalıyorum. Ve önümde bir nesne gördüğüm zaman onunla ilgili derin bir şeyler düşünüyorum. Mesela elimde bir kalem varsa o kaleme bakınca o kalemin yapım aşamalarını düşünüyorum, bu parça buraya nasıl takılmış veya o kalemi üreten kişinin nasıl bir hayatı var acaba falan diye saçma şeyler aklıma geliyor. Bunları düşünmemin bana hiçbir faydası yok ve zamanımı boş şeyler icin harcamış olmaktan çok rahatsız oluyorum. Sınava cok az bir süre var her gün deneme sınavina giriyorum ama artık çok sıkıldım. Sınavdayken soruları çözme isteği gelmiyor hiç içimden. Ya da bir anda heyecanlanıp farklı sorulara geçmek istiyorum sürekli sayfa değiştirmeye başlıyorum. Bu dediğim seyleri son zamanlarda yaşamaya başladım. Bu sınav benim için çok önemli, eğer başarırsam hayatım için cok önemli bir adım atmış olacağım. Benim en küçük hayallerim umutlarım bile bu sınava bağlı, ama son zamanlarda bu yaşadıklarım beni çok üzüyor. Ben de sizin gibi bir psikolog olmak istiyorum, umarım başarabilirim. Bu odaklanamama durumumdan nasıl kurtulabilirim?

14-06-2021

Merhabalar öncelikle, ilk önce elinizden geldiği kadar sınava çalışmış olmanızı kendinize sürekli hatırlatmanızı öneririm çünkü siz gerekli çabayı göstermişsiniz sınavınızın sonucu ne olursa olsun sizin bu çabayı göstermiş olmanız çok değerli bir durum. Anlattığınız odaklanamama, dikkatinizin başka yerlere odaklanması durumunu detaylı bir şekilde konuşup altta yatan sebeplerinizi konuşmamız gerekecektir. Ders çalışma saatlerinizi kısaltabilirsiniz eğer uzun saatler sizin odaklanmanızı etkiliyorsa. Ara vererek çalışmayı deneyin. Bu sınava büyük bir önem verdiğiniz için kaygılanmanız çok normal ancak bu kaygı seviyesinin yükselmesi size sorun yaratır. Sınavın sizin için çok önemli olduğunu anlayabiliyorum, ancak sınavınızın sonucu ne olursa olsun sizin gösterdiğiniz çaba çok değerli bunu unutmayın. Umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz, psikoloji bölümünü okumak istemeniz bunları bana yazmanız çok değerli benim açımdan da teşekkür ediyorum. Umarım ilerde meslektaş oluruz ben sizin yazdıklarınıza dayanarak sizin çabanıza inanıyorum ve umarım da başarılı olursunuz. Odaklanamama durumunuz, sınav kaygılarınız hakkında konuşmak isterseniz her zaman randevu alabilirsiniz, bende size yardımcı olmayı çok isterim. Bana vakit ayırıp soru sorduğunuz için teşekkür ediyorum, sağlıklı günler diliyorum :)


13-06-2021
Ailem çok üzerime geliyor.

Ailem çok üzerime geliyor 20 yaşına basıcam resmen babam sürekli annenle gidersin annenle yaparsın diyor ben tek başıma hiç bişey yapamıyorum artık gerçekten evden çıkıp tek bişeyler yapmak istiyorum erkek arkadaşlarım kız arkadaşlarımla buluşmak istiyorum

13-06-2021

Merhabalar, bu durumu sağlıklı bir iletişim modeli ile babanızla konuşmak zorundasınız öncelikle babanız ile konuşmak, anlatmak zor ise annenizle konuşup beraber bir yol haritası belirlemelisiniz. Babanız sizi koruma içgüdüsüyle bunları söylüyor olabilir bu yüzden 20 yaşında bir kadın olduğunuzu hatırlaması gerek. Bu da ancak sağlıklı bir iletişim ile olabilir. Aile ilişkilerinizi daha detaylı konuşmak için randevu alırsanız size daha iyi yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler dilerim :)


13-06-2021
Okb

Öncelikle mrb,ben yaklaşık 4 senedir obsesif kompüsif bozukluk yaşıyorum, zaman zaman destek aldım lakin bitmek bilmeyen düşünce ataklarım var, beni bir süredir rahatsız eden çok kaygılandıran birşey var,sevdiğim bir insan ve bu insanla veya insanlarla aram çok iyi,mutfakta yemek yaparken yada yemek yerken beni görüyorlar diye düşünüyorum yada mesela dans ederken, ben mutluyken nedense onların beni izlediğini düşünüyorum ve bunun normal olmadığının farkına vardığım için rahatsız oluyorum ben şizofren mi oluyorum die?????????

13-06-2021

Merhabalar, öncelikle sizi tanımadan sizinle konuşmadan şizofrensiniz, obsesif kompulsif bozukluğunuz var gibi tanılar koyamam asla , hem sizin ruh sağlığınız hem de meslek etikleri nedeniyle bu sağlıklı bir yaklaşım olmaz. Sizi kaygılandıran düşünceleri, duyguları konuşmak ve bunun altında yatan düşünceleriniz ile çalışmamız gerekmektedir. Bu yüzden ancak size terapi aracılığıyla yardımcı olabilirim. Size yardımcı olmak çok isterim eğer sizde yardımcı olmamı isterseniz randevu alabilirsiniz. Vakit ayırıp soru sorduğunuz için teşekkür eder ve sağlıklı günler dilerim. :)


11-06-2021
Hayattan zevk almıyorum

Merhabalar hayattan zevk almıyorum mutsuzum yardım edicek bir ilaç varmıdır prozac ilacı iyi gelirmi bana bir uzman olarak cevabınızı merak ediyorum ????

11-06-2021

Merhabalar, biz psikologlar olarak ilaç yazmadığımız için size ilaç önermem yanlış olur, eğer psikolojik sorunlarınızı ilaç tedavisi yöntemi ile gidermek istiyorsanız bir psikiyatriste başvurmanız gerekmektedir. Hayattan zevk alamama ve mutsuzluk gibi duygularınızın altında yatan düşünceleri konuşmak ve bu düşüncelere farkındalık kazandırmak için terapi desteği de alabilirsiniz. İlaç tedavisinin yanı sıra terapinin psikolojik sorunlara karşı büyük bir olumlu etkisi vardır. Eğer terapi almak bu duygularınızın ve düşüncelerinizi konuşmak isterseniz her zaman size yardımcı olmak isterim. Bana vakit ayırıp soru sorduğunuz için teşekkür ederim ve sağlıklı günler dilerim :)


01-06-2021
İlişki sorunları

Erkek arkadaşımla sorunlarımızı aşmak da zorlanıyoruz 1.5 yıldır birlikteyiz ilişkinin başlarında olan sorunlarımızın etkisini bugün de görebiliyoruz zaman geçtikçe etkisi daha fazla oluyor birbirimizi sevsek de düşüncelerimiz çok yogun oluyor özellikle erkek arkadaşım düşüncelerine engel olamıyor buna bağlı olarak öfkesini de kontrol edemiyor

01-06-2021

Merhabalar, ilişkiler de yaşanan sorunlar çözüme ulaşamayıp bastırılırsa ilerde yaşanacak her sorunda diğer yaşanan sorunlarda çözüme ulaşmadığı için tekrar hatırlanacaktır. Sizin ve erkek arkadaşınızın ilişkiye dair ve birbirinize dair ilişkinizi olumsuz etkileyen düşünceleriniz ile çalışılması ve bu düşüncelere farkındalık kazandırmak gerekmektedir. Bu düşüncelere farkındalık kazandırırsak öfke patlamalarını da kontrol altına alabiliriz. Bu sorunlarınız yoğun bir şekilde devam ediyorsa terapi desteği almanızı öneririm. Benden yardım almak isterseniz de takvimden size uygun gün ve saate randevu alabilirsiniz, yaşadığınız sorunlara yardımcı olmak , düşüncelerinize farkındalık kazandırmak ben de isterim. Sağlıklı günler dilerim :)


31-05-2021
Neden böyle davranıyorum

Sürekli kendimi ezme durumu halindeyim insanların bana normal bakışlarını bile kafamda kurup benimle dalga geçiyorlarmış gibi düşünüyorum kendimi azıcık bile sevmiyorum sevemiyorum sürekli kendimi aşağılayıp herkesi kendimden üstün görüyorum

31-05-2021

Merhabalar, böyle işlevsiz düşünceler düşünmenizin sebebi ben değersiz biriyim, ben sevilmeyen biriyim, ben yetersiz gibi temel inançlarınız olabilir. Bu inançlarınız doğrultusunda olaylara ve insanlara bakış açınız hep bu yönde olacaktır. Bu işlevsiz düşüncelerin getirdiği temel inançlarınız doğrultusunda ise özgüven eksikliği de yaşıyor olabilirsiniz. Diğer insanları daha değerli veya başarılı bulup kendinizi yetersiz, değersiz hissedebilirsiniz bunun sonucunda. Bilişsel Davranışçı Terapi tekniği ile tüm bu işlevsiz düşüncelerinizle ve temel inançlarınızla çalışarak size yardımcı olabilirim. Bu durumu ancak düşüncelerinle çalışarak, tüm yaşantınızın, aile ve çevresel ilişkilerinizin siz de yaşattığı deneyimlemeyi konuşarak çözebiliriz. Yardımcı olmamı isterseniz takvimden size uygun gün ve saate randevu alabilirsiniz. Ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Size yardımcı olmak çok isterim, sağlıklı günler dilerim :)


25-05-2021
Belirsizlik.

İyi Akşamlar , Benim şuan görüşmeye çok ihtiyacım var mümkünmüdür?

25-05-2021

mümkündür randevu alabilirsiniz takvimden ön görüşme yapabiliriz


Loading...
 • 26-07-2021

  Seyitcan Bey'le yapmış olduğumuz görüşmeden çok memnun kaldım. Kendisi oldukça ilgili ve alanında başarılı bir insan...


 • 19-07-2021

  İlginiz için teşekkürler


 • 15-07-2021

  Çok içtenlikle dinlediği için teşekkür ediyorum umarım birlikte sorunları haleddeceğiz


 • 09-07-2021

  Gayet nazik ve iç açıcı bir abimiz doktorumuz gayet iyi


 • 17-06-2021

  Kesinlikle çok güzel ilgileniyor teşekkürler hocam


 • 07-06-2021

  İnsanların hayatına dokunmanız o kadar güzel ki, çok teşekkür ederim harika bir doktorsunuz Seyitcan Bey onca sıkıntılarımdan sonra iyi ki sizi tanıdım.


 • 26-05-2021

  Oldukça memnun kaldım.


 • 25-05-2021

  Öngörüşme esnasında beni dinleyen gerçekten birisinin olduğunu fark ettim , saatler önceki ruh halimden hiçbir eser yok şuan , daha da çok rahatladım , bu bölümün hakkını verdiğiniz için ,İnsanların hayatına dokunuşlar yapmanız Harika birşey . Ben çok teşekkür ederim, seanslara devam etmek için gayret edeceğim .


 • 01-08-2021


 • 22-07-2021


 • 16-07-2021


 • 13-07-2021


 • 12-07-2021


 • 03-07-2021


 • 02-07-2021


 • 01-07-2021


 • 23-06-2021


 • 19-06-2021


 • 18-06-2021


 • 18-06-2021


Loading...